(voorlopige) KALENDER 2020-2021

Opgelet: tot nader bericht zijn wijzigingen nog steeds mogelijk !

nummer weekdag datum   tijdstip thuis bezoekers sporthal
P2U13(4-4)J-A-0010 Za 12/09/2020   10u00 WARA GENK LOVOC LOMMEL A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U13(4-4)M-C-0002 Za 12/09/2020   12u00 WARA GENK C KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U11(3-3)J-0003 Za 12/09/2020   14u00 MAVO DILSEN-STOKKEM WARA GENK Sporthal De Spil, Dilsen (Hal 2)
P2U17M-C-0005 Za 12/09/2020   15u30 WARA GENK C STALVOC BEVERLO B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1U17M-B-0005 Za 12/09/2020   18u00 WARA GENK A STALVOC BEVERLO A Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
P2U11(3-3)M-C-0014 Zo 13/09/2020   10u00 VC GREENYARD MAASEIK B WARA GENK C Stedelijke Sporthal Maaseik
P2U11(3-3)M-B-0012 Zo 13/09/2020   12u00 WARA GENK B HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U15M-A-0003 Zo 13/09/2020   12u30 DATOVOC TONGEREN WARA GENK B Sportoase Eburons Dome NV
P2U11(3-3)M-A-0012 Zo 13/09/2020   12u30 WARA GENK A CRISTAL ALKEN JEVAL M Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U13(4-4)M-A-0014 Zo 13/09/2020   13u00 WARA GENK B DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) a Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U17M-B-0010 Zo 13/09/2020   18u30 WARA GENK B KONINKLIJKE VOLLEYBALCLUB MAASMECHELEN DC Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
  Za 19/09/2020     Beker van Limburg MU13 poule 5+6   Sporthal Eurassur-hal, Genk
  Zo 20/09/2020     Beker van Limburg    
               
P2U11(3-3)M-C-0006 Za 26/09/2020   11u00 GOVOC U11 WARA GENK C Sportzaal Vroenhof, Geistingen
P2U15M-A-0005 Za 26/09/2020   12u00 WARA GENK B VZW SCHOVOC BEVERST A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U17J-A-0003 Za 26/09/2020   14u00 WARA GENK A VT SAFESIGN HASSELT Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U13(4-4)J-A-0002 Za 26/09/2020   14u30 FIT V.B.C. HAM WARA GENK Sporthal t Vlietje, Kwaadmechelen
P2U17M-C-0002 Za 26/09/2020   14u30 TAMERA LUMMEN WARA GENK C Gem. Sportcomplex, Lummen
P2U13(4-4)M-C-0004 Za 26/09/2020   14u30 TONGERLO V.C. B WARA GENK C Sporthal De Bongerd, Tongerlo
P1U15J-0004 Za 26/09/2020   15u00 WARA GENK STALVOC BEVERLO A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U17J-B-0001 Za 26/09/2020   15u30 KIVOLA RIEMST WARA GENK B Sporthal Kloosterhof Lafelt
NAT3HD-0004 Za 26/09/2020   20u00 WARA GENK A ENVOL H MORTROUX THIMISTER B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1D-0059 Za 26/09/2020   20u00 MAVO DILSEN-STOKKEM WARA GENK A Sporthal De Spil, Dilsen (Hal 1)
P3D-A-0044 Za 26/09/2020   20u00 KOVOK KORTESSEM B WARA GENK C Sporthal De Weyer oude Hal 1
               
P1U13(4-4)M-B-0001 Zo 27/09/2020   12u00 WARA GENK A DATOVOC TONGEREN B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U11(3-3)M-B-0015 Zo 27/09/2020   12u00 WARA GENK B DAVOST SINT-TRUIDEN Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U11(3-3)M-A-0013 Zo 27/09/2020   12u30 WARA GENK A MAVO DILSEN-STOKKEM A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1U15M-B-0004 Zo 27/09/2020   13u30 TONGERLO V.C. A WARA GENK A Sporthal De Bongerd, Tongerlo
P2U13(4-4)M-A-0006 Zo 27/09/2020   13u30 CRISTAL ALKEN JEVAL L WARA GENK B Sporthal De Alk (nieuwe hal), Alken
P1U17M-B-0003 Zo 27/09/2020   14u00 KIVOLA RIEMST B WARA GENK A Sporthal Op t Reeck, Riemst
P4D-D-0001 Zo 27/09/2020   15u00 WARA GENK D FIT V.B.C. HAM B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U11(3-3)J-0006 Zo 27/09/2020   15u30 WARA GENK VBC BEVO GEETBETS H-U11 Sporthal Eurassur-hal, Genk
P3D-B-0003 Zo 27/09/2020   18u00 WARA GENK B MVC PEER B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1H-0001 Zo 27/09/2020   18u30 VBC BEVO GEETBETS H-B WARA GENK B Sportzaal t Centrum, Geetbets
               
P2U13(4-4)M-C-0008 Za 03/10/2020   12u00 WARA GENK C MAVO DILSEN-STOKKEM Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U11(3-3)M-A-0004 Za 03/10/2020   12u00 KIVOLA RIEMST A WARA GENK A Sporthal Op t Reeck, Riemst
P1U15M-B-0002 Za 03/10/2020   12u30 WARA GENK A CRISTAL ALKEN JEVAL I Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U17J-A-0001 Za 03/10/2020   14u00 VC GREENYARD MAASEIK A WARA GENK A Stedelijke Sporthal Maaseik
P2U11(3-3)J-0015 Za 03/10/2020   14u30 FIT V.B.C. HAM WARA GENK Sporthal t Vlietje, Kwaadmechelen
P2U17M-B-0005 Za 03/10/2020   14u30 VTO OPGLABBEEK WARA GENK B Gem. Sporthal, Opglabbeek
P2U11(3-3)M-B-0003 Za 03/10/2020   14u30 FIT V.B.C. HAM WARA GENK B Sporthal t Vlietje, Kwaadmechelen
P3D-A-0009 Za 03/10/2020   15u00 WARA GENK C DAVOST SINT-TRUIDEN  B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1D-0011 Za 03/10/2020   15u30 TECTUM ACHEL A WARA GENK A Sportcentrum De Koekoek, Achel
P2U17M-C-0007 Za 03/10/2020   15u30 WARA GENK C HE-VOC HECHTEL-EKSEL A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1U17M-B-0007 Za 03/10/2020   18u00 WARA GENK A TECTUM ACHEL Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1H-0019 Za 03/10/2020   20u00 WARA GENK B KONINKLIJKE VOLLEYBALCLUB MAASMECHELEN Sporthal Eurassur-hal, Genk
NAT3HD-0009 Za 03/10/2020   20u00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL A WARA GENK A Gem. Sporthal, Eksel (zaal 1)
               
P1U15J-0001 Zo 04/10/2020   10u00 VC GREENYARD MAASEIK WARA GENK Stedelijke Sporthal Maaseik
P1U13(4-4)M-B-0004 Zo 04/10/2020   12u00 WARA GENK A JARACO AS U13A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U13(4-4)M-A-0009 Zo 04/10/2020   13u00 WARA GENK B WEVOC WELLEN Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U11(3-3)M-C-0009 Zo 04/10/2020   15u00 WARA GENK C TONGERLO V.C. Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U17J-B-0004 Zo 04/10/2020   16u00 WARA GENK B VC GREENYARD MAASEIK B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P3D-B-0012 Zo 04/10/2020   18u00 WARA GENK B HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN B Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
  Za 10/10/2020     Beker van Limburg MU13 poule 1   Sporthal Eurassur-hal, Genk
P3D-A-0002 Za 10/10/2020   16u30 ROVEKA STEVOORT C WARA GENK C Sporthal Spalbeek
P1D-0018 Za 10/10/2020   19u00 WARA GENK A VTO OPGLABBEEK A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1H-0017 Za 10/10/2020   19u30 KIVOLA RIEMST B WARA GENK B Sporthal Kloosterhof Lafelt
NAT3HD-0016 Za 10/10/2020   20u00 WARA GENK A ATHUS-MESSANCY. Sporthal Eurassur-hal, Genk
P3D-B-0009 Za 10/10/2020   20u00 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) C WARA GENK B Stedelijke Sporthal Runkst
               
  Zo 11/10/2020     Beker van Limburg JU15 poule 1+2+3   Sporthal Eurassur-hal, Genk
P4D-D-0009 Zo 11/10/2020   16u00 LOVOC LOMMEL B WARA GENK D WICO Campus Sint-Jozef, Lommel
               
P2U13(4-4)J-A-0008 Za 17/10/2020   10u00 WARA GENK VBC BEVO GEETBETS H-U13 Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U13(4-4)M-C-0010 Za 17/10/2020   12u00 WARA GENK C DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) c Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1U15M-B-0006 Za 17/10/2020   12u30 WARA GENK A JARACO AS U15A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U17M-C-0003 Za 17/10/2020   13u30 VOLLEYBALCLUB PELT WARA GENK C Sportcentrum De Bemvoort (zaal 1), Overpelt
P2U15M-A-0007 Za 17/10/2020   14u00 KIVOLA RIEMST WARA GENK B Sporthal Kloosterhof Lafelt
P2U13(4-4)M-A-0002 Za 17/10/2020   14u00 KIVOLA RIEMST A WARA GENK B Sporthal Op t Reeck, Riemst
P3D-A-0020 Za 17/10/2020   15u00 WARA GENK C DIEVOC DIEPENBEEK C Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1U15J-0005 Za 17/10/2020   15u00 MAVO DILSEN-STOKKEM WARA GENK Sporthal De Spil, Dilsen (Hal 1)
P1H-0007 Za 17/10/2020   20u00 WARA GENK B STALVOC BEVERLO A Sporthal Eurassur-hal, Genk
NAT3HD-0023 Za 17/10/2020   20u30 KIVOLA RIEMST A WARA GENK A Sporthal Op ´t Reeck, Riemst
P1D-0019 Za 17/10/2020   20u30 KOVOK KORTESSEM A WARA GENK A Sporthal De Weyer oude Hal 1
               
P1U13(4-4)M-B-0005 Zo 18/10/2020   10u00 VC GREENYARD MAASEIK A WARA GENK A Stedelijke Sporthal Maaseik
P2U17J-A-0006 Zo 18/10/2020   10u30 MAVO DILSEN-STOKKEM WARA GENK A Sporthal De Spil, Dilsen (Hal 2)
P2U11(3-3)M-C-0011 Zo 18/10/2020   10u30 MAVO DILSEN-STOKKEM WARA GENK C Sporthal De Spil, Dilsen (Hal 1)
P2U11(3-3)M-A-0001 Zo 18/10/2020   12u30 WARA GENK A VTO OPGLABBEEK A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U11(3-3)M-B-0007 Zo 18/10/2020   13u00 TAMERA LUMMEN B WARA GENK B Gem. Sportcomplex, Lummen
P4D-D-0014 Zo 18/10/2020   15u00 WARA GENK D TONGERLO V.C. D Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U11(3-3)J-0012 Zo 18/10/2020   15u30 WARA GENK STALVOC BEVERLO Sporthal Eurassur-hal, Genk
P3D-B-0039 Zo 18/10/2020   18u00 WARA GENK B KIVOLA RIEMST D Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U17M-B-0008 Zo 18/10/2020   18u30 WARA GENK B KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
P2U15M-A-0009 Za 24/10/2020   12u00 WARA GENK B WEVOC WELLEN Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U17J-A-0007 Za 24/10/2020   14u00 WARA GENK A VC GREENYARD MAASEIK A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1U15J-0007 Za 24/10/2020   15u00 WARA GENK VC GREENYARD MAASEIK Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1H-0027 Za 24/10/2020   15u30 TECTUM ACHEL B WARA GENK B Sportcentrum De Koekoek, Achel
P3D-A-0013 Za 24/10/2020   16u30 CRISTAL ALKEN JEVAL D WARA GENK C Sporthal De Alk (oude hal), Alken
P1U15M-B-0008 Za 24/10/2020   16u30 CRISTAL ALKEN JEVAL I WARA GENK A Sporthal De Alk (nieuwe hal), Alken
P3D-B-0017 Za 24/10/2020   17u00 STALVOC BEVERLO B WARA GENK B Sporthal Stalvoc
P4D-D-0018 Za 24/10/2020   18u00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL D WARA GENK D Gem. Sporthal (Hal 1), Eksel
P1D-0006 Za 24/10/2020   19u00 WARA GENK A MVC PEER A Sporthal Eurassur-hal, Genk
NAT3HD-0028 Za 24/10/2020   20u00 WARA GENK A VC GREENYARD MAASEIK B Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
P2U13(4-4)J-A-0005 Zo 25/10/2020   10u00 STALVOC BEVERLO WARA GENK Sporthal Stalvoc
P1U13(4-4)M-B-0007 Zo 25/10/2020   10u00 DATOVOC TONGEREN B WARA GENK A Sportoase Eburons Dome NV
P2U13(4-4)M-C-0015 Zo 25/10/2020   10u00 VTO OPGLABBEEK WARA GENK C Gem. Sporthal, Opglabbeek
P2U11(3-3)M-C-0002 Zo 25/10/2020   10u00 VTO OPGLABBEEK B WARA GENK C Gem. Sporthal, Opglabbeek
P2U17J-B-0005 Zo 25/10/2020   10u30 KIVOC KINROOI WARA GENK B De Schans
P2U11(3-3)M-B-0006 Zo 25/10/2020   12u00 WARA GENK B STALVOC BEVERLO A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U13(4-4)M-A-0011 Zo 25/10/2020   12u30 DIEVOC DIEPENBEEK A WARA GENK B Sporthal Demerstrand (nieuwe hal), Diepenbeek
P2U11(3-3)M-A-0009 Zo 25/10/2020   12u30 WARA GENK A JARACO AS U11A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1U17M-B-0002 Zo 25/10/2020   13u30 TONGERLO V.C. A WARA GENK A Sporthal De Bongerd, Tongerlo
P2U17M-B-0002 Zo 25/10/2020   18u30 WARA GENK B MAVO DILSEN-STOKKEM Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
  Za 31/10/2020     Beker van Limburg JU19 1+2   Sporthal Eurassur-hal, Genk
  Zo 1/11/2020     Beker van Limburg MU19 poule 3   Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
P2U13(4-4)J-A-0012 Za 07/11/2020   10u00 WARA GENK FIT V.B.C. HAM Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U13(4-4)M-C-0030 Za 07/11/2020   12u00 WARA GENK C VTO OPGLABBEEK Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1U15M-B-0010 Za 07/11/2020   12u30 WARA GENK A TONGERLO V.C. A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1U13(4-4)M-B-0010 Za 07/11/2020   13u00 JARACO AS U13A WARA GENK A Gem. Sporthal (Hal 1), As
P2U11(3-3)M-A-0028 Za 07/11/2020   14u00 MAVO DILSEN-STOKKEM A WARA GENK A Sporthal De Spil, Dilsen (Hal 1)
P1U15J-0010 Za 07/11/2020   15u00 STALVOC BEVERLO A WARA GENK Sporthal Stalvoc
P2U17M-C-0013 Za 07/11/2020   15u30 WARA GENK C VOLLEYBALCLUB PELT Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U15M-A-0019 Za 07/11/2020   16u00 WEVOC WELLEN WARA GENK B Turnzaal De Bron, Wellen
NAT3HD-0031 Za 07/11/2020   17u00 NAMUR VOLLEY WARA GENK A Hall omnisport de Bouge
P1U17M-B-0013 Za 07/11/2020   18u00 WARA GENK A KIVOLA RIEMST B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1H-0031 Za 07/11/2020   20u00 WARA GENK B MAVO DILSEN-STOKKEM Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1D-0033 Za 07/11/2020   20u00 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) A WARA GENK A Stedelijke Sporthal Runkst
               
P2U17J-A-0009 Zo 08/11/2020   10u30 VT SAFESIGN HASSELT WARA GENK A Stedelijke Sporthal Runkst
P2U17M-B-0012 Zo 08/11/2020   11u00 MAVO DILSEN-STOKKEM WARA GENK B Sporthal De Spil, Dilsen (Hal 2)
P2U11(3-3)M-B-0018 Zo 08/11/2020   12u00 WARA GENK B FIT V.B.C. HAM Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U11(3-3)J-0018 Zo 08/11/2020   13u00 VT SAFESIGN HASSELT WARA GENK Stedelijke Sporthal Runkst
P2U13(4-4)M-A-0017 Zo 08/11/2020   13u00 WARA GENK B KIVOLA RIEMST A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U11(3-3)M-C-0021 Zo 08/11/2020   15u00 WARA GENK C GOVOC U11 Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U17J-B-0007 Zo 08/11/2020   16u00 WARA GENK B KIVOLA RIEMST Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
P2U13(4-4)M-C-0019 Za 14/11/2020   12u00 WARA GENK C TONGERLO V.C. B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1U15M-B-0012 Za 14/11/2020   13u00 JARACO AS U15A WARA GENK A Gem. Sporthal (Hal 2), As
P2U11(3-3)M-B-0021 Za 14/11/2020   13u00 STALVOC BEVERLO A WARA GENK B Sporthal Stalvoc
P2U17J-A-0012 Za 14/11/2020   14u00 WARA GENK A MAVO DILSEN-STOKKEM Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U11(3-3)M-A-0016 Za 14/11/2020   14u30 VTO OPGLABBEEK A WARA GENK A Gem. Sporthal, Opglabbeek
P3D-A-0030 Za 14/11/2020   15u00 WARA GENK C KIVOLA RIEMST B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1U15J-0011 Za 14/11/2020   15u00 WARA GENK MAVO DILSEN-STOKKEM Sporthal Eurassur-hal, Genk
P4D-D-0027 Za 14/11/2020   17u00 VTO OPGLABBEEK C WARA GENK D Gem. Sporthal, Opglabbeek
P1D-0065 Za 14/11/2020   19u00 WARA GENK A VZW SCHOVOC BEVERST A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1H-0038 Za 14/11/2020   20u00 WARA GENK B ROVEKA STEVOORT Sporthal Eurassur-hal, Genk
NAT3HD-0037 Za 14/11/2020   20u30 RIBAMBELLE MARCHIN A WARA GENK A Hall Omnisport, Marchin
               
P1U17M-B-0015 Zo 15/11/2020   10u00 STALVOC BEVERLO A WARA GENK A Sporthal Stalvoc
P2U17M-C-0015 Zo 15/11/2020   10u00 STALVOC BEVERLO B WARA GENK C Sporthal Stalvoc
P1U13(4-4)M-B-0011 Zo 15/11/2020   12u00 WARA GENK A VC GREENYARD MAASEIK A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U13(4-4)M-A-0021 Zo 15/11/2020   13u00 WARA GENK B CRISTAL ALKEN JEVAL L Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U11(3-3)M-C-0029 Zo 15/11/2020   15u00 WARA GENK C VC GREENYARD MAASEIK B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U17J-B-0011 Zo 15/11/2020   16u00 WARA GENK B KIVOC KINROOI Sporthal Eurassur-hal, Genk
P3D-B-0042 Zo 15/11/2020   18u30 VBC BEVO GEETBETS D-A WARA GENK B Sportzaal t Centrum, Geetbets
               
P2U13(4-4)J-A-0015 Za 21/11/2020   10u00 WARA GENK STALVOC BEVERLO Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U13(4-4)M-A-0024 Za 21/11/2020   10u00 WEVOC WELLEN WARA GENK B Sporthal De Bloken, Wellen
P2U13(4-4)M-C-0023 Za 21/11/2020   11u00 MAVO DILSEN-STOKKEM WARA GENK C Sporthal De Spil, Dilsen (Hal 1)
P2U15M-A-0017 Za 21/11/2020   12u00 WARA GENK B KIVOLA RIEMST Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U11(3-3)M-C-0024 Za 21/11/2020   13u00 TONGERLO V.C. WARA GENK C Sporthal De Bongerd, Tongerlo
P2U17J-A-0013 Za 21/11/2020   14u00 VC GREENYARD MAASEIK A WARA GENK A Stedelijke Sporthal Maaseik
P3D-A-0035 Za 21/11/2020   15u00 WARA GENK C DIEVOC DIEPENBEEK B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U17M-C-0012 Za 21/11/2020   15u30 WARA GENK C TAMERA LUMMEN Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1U17M-B-0012 Za 21/11/2020   18u00 WARA GENK A TONGERLO V.C. A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1D-0047 Za 21/11/2020   19u00 WARA GENK A TONGERLO V.C. A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1H-0046 Za 21/11/2020   20u00 VOLLEYBALCLUB PELT A WARA GENK B Sportcentrum De Bemvoort (zaal 1), Overpelt
NAT3HD-0043 Za 21/11/2020   20u00 WARA GENK A VOLLEY BOUILLON Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
P2U17J-B-0010 Zo 22/11/2020   10u00 VC GREENYARD MAASEIK B WARA GENK B Stedelijke Sporthal Maaseik
P1U15J-0013 Zo 22/11/2020   10u00 VC GREENYARD MAASEIK WARA GENK Stedelijke Sporthal Maaseik
P1U13(4-4)M-B-0013 Zo 22/11/2020   12u00 WARA GENK A DATOVOC TONGEREN B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U11(3-3)M-B-0022 Zo 22/11/2020   12u00 WARA GENK B TAMERA LUMMEN B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U11(3-3)M-A-0019 Zo 22/11/2020   12u30 WARA GENK A KIVOLA RIEMST A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1U15M-B-0016 Zo 22/11/2020   13u30 TONGERLO V.C. A WARA GENK A Sporthal De Bongerd, Tongerlo
P2U11(3-3)J-0024 Zo 22/11/2020   15u30 WARA GENK MAVO DILSEN-STOKKEM Sporthal Eurassur-hal, Genk
P3D-B-0031 Zo 22/11/2020   18u00 WARA GENK B VTO OPGLABBEEK B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P4D-D-0022 Zo 22/11/2020   18u30 DIEVOC DIEPENBEEK D WARA GENK D Sporthal Demerstrand (nieuwe hal), Diepenbeek
P2U17M-B-0015 Zo 22/11/2020   18u30 WARA GENK B VTO OPGLABBEEK Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
P2U11(3-3)M-A-0024 Za 28/11/2020   13u00 JARACO AS U11A WARA GENK A Gem. Sporthal (Hal 1), As
P2U11(3-3)M-B-0027 Za 28/11/2020   13u00 HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN WARA GENK B Gem. Sporthal, Helchteren
P2U11(3-3)J-0019 Za 28/11/2020   14u00 MAVO DILSEN-STOKKEM A WARA GENK Sporthal De Spil, Dilsen (Hal 2)
P2U13(4-4)M-C-0025 Za 28/11/2020   15u30 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) c WARA GENK C Stedelijke Sporthal Runkst
P2U13(4-4)J-A-0018 Za 28/11/2020   16u00 VBC BEVO GEETBETS H-U13 WARA GENK Sportzaal t Centrum, Geetbets
P1D-0030 Za 28/11/2020   19u00 WARA GENK A JARACO AS B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1H-0050 Za 28/11/2020   20u00 WARA GENK B ELVOC ELEN Sporthal Eurassur-hal, Genk
NAT3HD-0053 Za 28/11/2020   20u00 WARA GENK A GOLAZO AVERBODE A Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
P1U17M-B-0017 Zo 29/11/2020   09u30 TECTUM ACHEL WARA GENK A Sportcentrum De Koekoek, Achel
P2U15M-A-0015 Zo 29/11/2020   10u30 VZW SCHOVOC BEVERST A WARA GENK B Sporthal De Zonhoeve, Beverst
P2U17M-C-0017 Zo 29/11/2020   11u00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL A WARA GENK C Gem. Sporthal (Hal 2, nieuw), Eksel
P2U17M-B-0018 Zo 29/11/2020   12u00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN WARA GENK B Sporthal Sparrendal, Lanaken
P2U13(4-4)M-A-0026 Zo 29/11/2020   13u00 WARA GENK B DIEVOC DIEPENBEEK A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U11(3-3)M-C-0026 Zo 29/11/2020   15u00 WARA GENK C MAVO DILSEN-STOKKEM Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
  Za 05/12/2020     Beker van Limburg JU13 poule 1 en MU19 6 geplaatste   Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1U15M-B-0014 Za 05/12/2020   12u30 WARA GENK A CRISTAL ALKEN JEVAL I Sporthal Eurassur-hal, Genk
P3D-A-0036 Za 05/12/2020   13u30 WEVOC WELLEN B WARA GENK C Turnzaal De Bron, Wellen
P2U17J-A-0015 Za 05/12/2020   14u00 WARA GENK A VT SAFESIGN HASSELT Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1U15J-0016 Za 05/12/2020   15u00 WARA GENK STALVOC BEVERLO A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P3D-B-0029 Za 05/12/2020   16u00 KIVOLA RIEMST C WARA GENK B Sporthal Kloosterhof Lafelt
P1H-0056 Za 05/12/2020   20u00 WARA GENK B VT SAFESIGN HASSELT B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1D-0041 Za 05/12/2020   20u00 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) B WARA GENK A Stedelijke Sporthal Runkst
               
  Zo 6/12/2020     Beker van Limburg JU15 poule 1 en MU11   Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1U13(4-4)M-B-0016 Zo 06/12/2020   12u00 WARA GENK A JARACO AS U13A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P4D-D-0030 Zo 06/12/2020   15u00 WARA GENK D MVC PEER C Sporthal Eurassur-hal, Genk
NAT3HD-0057 Zo 06/12/2020   18u00 VBC HERSTAL WARA GENK A Hall Omni Michel Daerden (config1)
               
P2U13(4-4)M-A-0029 Za 12/12/2020   11u15 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) a WARA GENK B Stedelijke Sporthal Runkst
P2U15M-A-0013 Za 12/12/2020   12u00 WARA GENK B DATOVOC TONGEREN Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1U15M-B-0018 Za 12/12/2020   12u30 WARA GENK A JARACO AS U15A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U11(3-3)J-0025 Za 12/12/2020   13u00 VBC BEVO GEETBETS H-U11 WARA GENK Sportzaal t Centrum, Geetbets
P2U13(4-4)J-A-0020 Za 12/12/2020   14u00 LOVOC LOMMEL A WARA GENK WICO Campus Sint-Jozef, Lommel
P2U11(3-3)M-A-0027 Za 12/12/2020   14u00 CRISTAL ALKEN JEVAL M WARA GENK A Sporthal De Alk (nieuwe hal), Alken
P2U11(3-3)M-B-0030 Za 12/12/2020   14u00 DAVOST SINT-TRUIDEN WARA GENK B Sporthal Tuinwijk, St.-Truiden
P1U15J-0017 Za 12/12/2020   15u00 MAVO DILSEN-STOKKEM WARA GENK Sporthal De Spil, Dilsen (Hal 1)
P3D-A-0024 Za 12/12/2020   15u30 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) E WARA GENK C Stedelijke Sporthal Runkst
P3D-B-0021 Za 12/12/2020   18u00 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) D WARA GENK B Stedelijke Sporthal Runkst
P4D-D-0036 Za 12/12/2020   18u00 JARACO AS C WARA GENK D Gem. Sporthal (Hal 2), As
NAT3HD-0063 Za 12/12/2020   20u00 WARA GENK A ST-JO WELKENRAEDT Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
P1U13(4-4)M-B-0017 Zo 13/12/2020   10u00 VC GREENYARD MAASEIK A WARA GENK A Stedelijke Sporthal Maaseik
P2U17J-A-0018 Zo 13/12/2020   10u30 MAVO DILSEN-STOKKEM WARA GENK A Sporthal De Spil, Dilsen (Hal 2)
P2U13(4-4)M-C-0017 Zo 13/12/2020   12u30 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN A WARA GENK C Sporthal Sparrendal, Lanaken
P2U11(3-3)M-C-0017 Zo 13/12/2020   15u00 WARA GENK C VTO OPGLABBEEK B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P2U17M-B-0020 Zo 13/12/2020   16u30 KONINKLIJKE VOLLEYBALCLUB MAASMECHELEN DC WARA GENK B Sporthal tSjeurke, Uikhoven
P1H-0066 Zo 13/12/2020   18u00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B WARA GENK B Sporthal Sparrendal, Lanaken
P1D-0053 Zo 13/12/2020   18u00 CRISTAL ALKEN JEVAL B WARA GENK A Sporthal De Alk (oude hal), Alken
               
P3D-A-0049 Za 09/01/2021   15u00 WARA GENK C ROVEKA STEVOORT C Sporthal Eurassur-hal, Genk
P4D-D-0037 Za 09/01/2021   18u30 FIT V.B.C. HAM B WARA GENK D Sporthal t Vlietje, Kwaadmechelen
P1H-0067 Za 09/01/2021   20u00 WARA GENK B VBC BEVO GEETBETS H-B Sporthal Eurassur-hal, Genk
NAT3HD-0076 Za 09/01/2021   20u00 WARA GENK A HE-VOC HECHTEL-EKSEL A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P3D-B-0048 Za 09/01/2021   20u00 MVC PEER B WARA GENK B Sporthal de Deuster, Peer
P1D-0072 Za 09/01/2021   20u30 MVC PEER A WARA GENK A Sporthal de Deuster, Peer
               
P3D-A-0053 Za 16/01/2021   18u00 DAVOST SINT-TRUIDEN  B WARA GENK C Sporthal Tuinwijk, St.-Truiden
P1D-0078 Za 16/01/2021   19u00 WARA GENK A TECTUM ACHEL A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1H-0074 Za 16/01/2021   20u30 STALVOC BEVERLO A WARA GENK B Sporthal Stalvoc
NAT3HD-0070 Za 16/01/2021   20u45 ENVOL H MORTROUX THIMISTER B WARA GENK A Complexe Scolaire du Pré du Roy
               
P3D-B-0061 Zo 17/01/2021   18u00 WARA GENK B STALVOC BEVERLO B Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
P1D-0094 Za 23/01/2021   15u00 JARACO AS B WARA GENK A Gem. Sporthal (Hal 2), As
P3D-A-0060 Za 23/01/2021   15u00 WARA GENK C CRISTAL ALKEN JEVAL D Sporthal Eurassur-hal, Genk
P3D-B-0056 Za 23/01/2021   17u00 HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN B WARA GENK B Gem. Sporthal, Helchteren
P1H-0079 Za 23/01/2021   20u00 WARA GENK B KIVOLA RIEMST B Sporthal Eurassur-hal, Genk
NAT3HD-0088 Za 23/01/2021   20u00 WARA GENK A KIVOLA RIEMST A Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
P4D-D-0046 Zo 24/01/2021   15u00 WARA GENK D LOVOC LOMMEL B Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
P1D-0090 Za 30/01/2021   19u00 WARA GENK A KOVOK KORTESSEM A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1H-0090 Za 30/01/2021   20u30 KONINKLIJKE VOLLEYBALCLUB MAASMECHELEN WARA GENK B Sporthal tSjeurke, Uikhoven
NAT3HD-0084 Za 30/01/2021   21u00 ATHUS-MESSANCY. WARA GENK A Centre Sportif Joli Bois Athus
               
P4D-D-0049 Zo 31/01/2021   15u30 TONGERLO V.C. D WARA GENK D Sporthal De Bongerd, Tongerlo
P3D-B-0053 Zo 31/01/2021   18u00 WARA GENK B DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) C Sporthal Eurassur-hal, Genk
P3D-A-0063 Zo 31/01/2021   18u30 DIEVOC DIEPENBEEK C WARA GENK C Sporthal Demerstrand (nieuwe hal), Diepenbeek
               
  Za 06/02/2020     Beker van Limburg MU13 poule 1   Sporthal Eurassur-hal, Genk
  Zo 07/02/2020     Beker van Limburg MU15 poule 1 en JU11   Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
P3D-A-0070 Za 20/02/2021   15u00 WARA GENK C DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) E Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1H-0091 Za 20/02/2021   20u00 WARA GENK B TECTUM ACHEL B Sporthal Eurassur-hal, Genk
NAT3HD-0100 Za 20/02/2021   20u00 WARA GENK A NAMUR VOLLEY Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
P4D-D-0054 Zo 21/02/2021   15u00 WARA GENK D HE-VOC HECHTEL-EKSEL D Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1D-0127 Zo 21/02/2021   18u00 VZW SCHOVOC BEVERST A WARA GENK A Sporthal De Zonhoeve, Beverst
P3D-B-0068 Zo 21/02/2021   18u00 WARA GENK B DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) D Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
NAT3HD-0092 Za 27/02/2021   18u00 VC GREENYARD MAASEIK B WARA GENK A Stedelijke Sporthal Maaseik
P3D-A-0074 Za 27/02/2021   18u00 KIVOLA RIEMST B WARA GENK C Sporthal Op t Reeck, Riemst
P1D-0125 Za 27/02/2021   19u00 WARA GENK A MAVO DILSEN-STOKKEM Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1H-0100 Za 27/02/2021   19u30 MAVO DILSEN-STOKKEM WARA GENK B Sporthal De Spil, Dilsen (Hal 2)
               
P4D-D-0058 Zo 28/02/2021   15u00 WARA GENK D DIEVOC DIEPENBEEK D Sporthal Eurassur-hal, Genk
P3D-B-0075 Zo 28/02/2021   18u00 WARA GENK B KIVOLA RIEMST C Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
  Za 06/03/2020     Beker van Limburg    
  Zo 07/03/2020     Beker van Limburg JU11 / JU13 / JU15   Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
P3D-B-0081 Za 13/03/2021   18u00 KIVOLA RIEMST D WARA GENK B Sporthal Op t Reeck, Riemst
P1D-0102 Za 13/03/2021   19u00 WARA GENK A DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) A Sporthal Eurassur-hal, Genk
NAT3HD-0103 Za 13/03/2021   20u00 WARA GENK A RIBAMBELLE MARCHIN A Sporthal Eurassur-hal, Genk
               
P4D-D-0062 Zo 14/03/2021   15u00 WARA GENK D VTO OPGLABBEEK C Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1H-0122 Zo 14/03/2021   16u30 VT SAFESIGN HASSELT B WARA GENK B Stedelijke Sporthal Runkst
P3D-A-0080 Zo 14/03/2021   18u30 DIEVOC DIEPENBEEK B WARA GENK C Sporthal Demerstrand (nieuwe hal), Diepenbeek
               
P3D-A-0084 Za 20/03/2021   15u00 WARA GENK C WEVOC WELLEN B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P4D-D-0067 Za 20/03/2021   17u00 MVC PEER C WARA GENK D Sporthal de Deuster, Peer
               
P3D-B-0079 Zo 21/03/2021   10u00 VTO OPGLABBEEK B WARA GENK B Gem. Sporthal, Opglabbeek
               
P3D-A-0087 Za 27/03/2021   15u00 WARA GENK C KOVOK KORTESSEM B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1H-0110 Za 27/03/2021   20u00 WARA GENK B VOLLEYBALCLUB PELT A Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1D-0111 Za 27/03/2021   20u00 TONGERLO V.C. A WARA GENK A Sporthal De Bongerd, Tongerlo
               
P4D-D-0069 Zo 28/03/2021   15u00 WARA GENK D JARACO AS C Sporthal Eurassur-hal, Genk
P3D-B-0089 Zo 28/03/2021   18u00 WARA GENK B VBC BEVO GEETBETS D-A Sporthal Eurassur-hal, Genk
NAT3HD-0113 Zo 28/03/2021   20u00 VOLLEY BOUILLON WARA GENK A  
               
P1D-0119 Za 10/04/2021   19u00 WARA GENK A CRISTAL ALKEN JEVAL B Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1H-0116 Za 10/04/2021   20u30 ELVOC ELEN WARA GENK B Sporthal Basisschool, Elen
NAT3HD-0119 Za 10/04/2021   20u30 GOLAZO AVERBODE A WARA GENK A Gemeentelijke sporthal, Averbode
               
P1D-0107 Za 17/04/2021   19u00 WARA GENK A DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) B Sporthal Eurassur-hal, Genk
NAT3HD-0123 Za 17/04/2021   20u00 WARA GENK A VBC HERSTAL Sporthal Eurassur-hal, Genk
P1H-0104 Za 17/04/2021   20u30 ROVEKA STEVOORT WARA GENK B Sporthal Spalbeek
               
P1D-0080 Za 24/04/2021   17u00 VTO OPGLABBEEK A WARA GENK A Gem. Sporthal, Opglabbeek
P1H-0128 Za 24/04/2021   20u00 WARA GENK B KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B Sporthal Eurassur-hal, Genk
NAT3HD-0131 Za 24/04/2021   20u30 ST-JO WELKENRAEDT WARA GENK A Institut St-Joseph