MEISJES
seizoen 2020 - 2021

U9 (2-2)   U11 (3-3)   U13 A - B - C (4-4)   U15 A - B
       
AMELOOT LORE AKSOY CELIN GABRIELS LOUISE AERTS MILA
BELGEN LORELEY AYDIN ALMINA JANOWSKI CHARLOTTE AWOUTERS DEIRDRE
BELGEN EMELYN DEMIR VICTORIA JOOSTEN SIEN BERNAERS LIENE
BIJLOOS LIYA GEURTS HANNE KNOOPS GITTE BIERSET NINA
DESTINO ALLEGRA GONNISSEN ELISE MANDERVELT JULIE BREEMANS IMKE
HOUBRECHTS LIEZE HYKA GABRIELA MURACA JOLIE DE ROOVER XAVI
JARZENKO ELLA JANSSEN NORE MURACA LA VIE EYMAEL NIENKE
JOOSTEN JANNE KELLENS BENTE PAUWELS MICHELLE FRANCO HANNAH
NIJS ALEXIS MANDERVELT ELINE PITON MAURA IHMSEN MAUD
PAUWELS JULIE SOONS HANNELORE TANRIKULU NISANUR JANSSEN LINDE
PICARELLI LAETIZIA MORETTI AMORINE TASCI LEYLI LAMBIE LOTTE
SCHAEKERS LIENE MORETTI ANUNA VANALKEN MARGOT PETIT JADE
STEEGMANS GEIKE SCHAEKERS LOTTE VANRUSSELT AMBER PETIT NOOR
TANRIKULU SENA SCHELDEMAN EMILY VERNIJNS LIEN PURNAL VALERIE
VAN EYNDE ALEXE STEEGEN LILI VLIEGEN LISA REMANS LIEKE
VERNIJNS ISOLDE     SALAETS LENA
AWOUTERS MAUD     VANDERSTRAETEN PAULINE
      VANGRONSVELD FENNE
      WECKX CAMIE
      WOJTKOWIAK LIV
       
TRAINING op: TRAINING op: TRAINING op: TRAINING op:
woensdag ( van 14u00 tot 15u30 )  maandag ( van 17u00 tot 18u30 ) woensdag ( van 15u30 tot 17u00 ) maandag ( van 18u30 tot 20u30 )
zondag ( van 09u30 tot 11u00 )  donderdag ( van 17u00 tot 18u30 ) vrijdag ( van 17u00 tot 18u30 ) woensdag ( van 17u00 tot 18u30 )
       
Trainers: Elke Novy, Frans Janssen Trainers: Johan De Cuyper, Arwen Dirix Trainer: Frans Janssen , Dennis Hertoghe Trainer: Filip Weckx
Assistent-Trainer: Daisy Xhofleer, Steven Bijloos Assistent-trainers:  Assistent-trainer: Daisy Xhofleer Assistent-trainers: Frans Janssen, Katrien Klaps

 U17 A (1e Prov.)   U17 B (2e Prov. A)   U17 C (2e Prov. B)    
       
DEVOOGHT LORE BIEGHS RENEE BREUER HANNAH  
DIRIX FENNE KELLENS IRME COPS NOOR  
SOONS LIESELOTTE MARZ INYA KANIGICIL BELIZ  
VANDOOREN EMMA PARFONDRY MARIE KNAEPEN LORE  
VANDOOREN FLOOR VANGHELUWE MANON KNOOPS HANNE  
VERHEYDEN CHARLOTTE VANSPAUWEN MAUD KNOOPS LOTTE  
WECKX RENEE VANSWEEVELT MAXIME LAMBIE HANNE  
WINTEN NOA VAN ANTWERPEN LORE VANHENGEL LIENE  
  VERHOEVEN LIEN    
       
TRAINING op TRAINING op: TRAINING op:  
maandag ( van 18u30 tot 20u30 ) dinsdag ( van 18u30 tot 20u30 ) (Lyceum) maandag ( van 18u30 tot 20u30 ) (Lyceum)  
woensdag ( van 18u30 tot 20u30 ) donderdag ( van 18u3 tot 20u30 ) donderdag ( van 18u30 tot 20u30 )  
vrijdag ( van 17u00 tot 19u00 ) (Lyceum)      
       
Trainer: Bert Walbers Trainer: Daan Hermans Trainer : Eddy Knoops