MEISJES
seizoen 2019 - 2020

U9   U11 A - B - C   U11 A - B - C   U13 A
2 x Training 1,5 u
woensdag van 17u00 tot 18u30
vrijdag van 17u00 tot 18u30
2 x Training 1,5 u
maandag van 17u00 tot 18u30
woensdag van 15u30 tot 17u00
2 x Training 1,5 u
maandag van 17u00 tot 18u30
woensdag van 15u30 tot 17u00
2 x Training 1,5u
1 x extra training om de 2 weken
       
AKSOY CEYLIN MURACA LA VIE PITON MAURA BERNAERS LIENE
DEMIR VICTORIA GABRIELS LOUISE TANRIKULU NISANUR PURNAL VALERIE
GEURTS HANNE HYKA GABRIELA VANALKEN MARGOT IHMSEN MAUD
GONISSEN ELISE JOOSTEN SIEN VERNIJNS LIEN AERTS MILA
JOOSTEN JANNE JANSSEN NORE KNOOPS GITTE DE ROOVER XAVI
PAUWELS JULIE KELLENS BENTE STEEGEN LILI EYMAEL NIENKE
SCHAEKERS LOTTE MANDERVELT ELINE MANDERVELT JULIE  
SCHELDEMAN EMILY SOONS HANNELORE VANRUSSELT AMBER LAMBIE LOTTE
AMELOOT LORE MURACA JOLIE MORETTI ANUNA PETIT JADE
BIJLOOS LIYA JANOWSKI CHARLOTTE   SALAETS LENA
DESTINO ALLEGRA     PETIT NOOR
HOUBRECHTS LIEZE     REMANS LIEKE
JARZENKO ELLA     WECKX CAMIE
MORETTI AMORINE     VANGRONSVELD FENNE
NIJS ALEXIS      
SCHAEKERS LIENE      
VAN EYNDE ALEXE      
STEEGMANS GEIKE      
VERNIJNS ISOLDE      
       
Trainers: Stijn Paesen, Elke Novy Trainer: Johan De Cuyper Trainer: Johan De Cuyper Trainer: Filip Weckx
Assistent-Trainer: Tinne Geerts Assistent-trainers: Lore Gielkens, Arwen Dirix Assistent-trainers: Lore Gielkens, Arwen Dirix  

U13B   U15A   U15B   U17 A
2 x Training 1,5u 2 x Training 2u
1 x extra training om de 2 weken
2 x Training 1,5u 2 x Training 2u
1 x extra training om de 2 weken
VANDERSTRAETEN PAULINE 1. DIRIX FENNE PARFONDRY MARIE DUMONT ELINE
BIERSET NINA 2. DE NEVE RENEE BREUER HANNAH EVERS RHUNE
TASCI LEYLI 3. DE VOOGHT LORE   THEUNISSEN CATO
WOJTKOWIAK LIV 4. VAN DOOREN FLOOR KNOOPS LOTTE BOX JORIEN
VLIEGEN LISA 5. VAN DOOREN EMMA KNOOPS HANNE PEUSKENS MARIE
PAUWELS MICHELLE 6. SOONS LIESELOTTE KANICIGIL BELIZ PETIT BRITT
  7. VERHEYDEN CHARLOTTE COPS NOOR MEERS RHUNE 
  8. WECKX RENEE LAMBIE HANNE EYMAEL JINTE
  9. JANSSEN LINDE BIEGHS RENEE  
  11. VANGHELUWE MANON VANHENGEL LIENE  
       
Trainer: Eddy Knoops Trainer: Bert Walbers Trainer: Daan Hermans Trainer: Frank Evers

U17 B   U17 C        
2 x Training 2u
1 x extra training om de 2 weken
2 x Training 1,5u    
HERMANS KIRSTEN MOTMANS AMBER    
VANSPAUWEN MAUD JACOBS NOA    
WINTEN NOA KNAEPEN LORE    
KOOPMANS YOUBI REYNDERS LAURA    
VERHOEVEN LIEN UMINSKI VALERIE    
VAN ANTWERPEN LORE DE BRUYCKERE NELE    
MARZ INYA OLAERTS MAGALIE    
VANSWEEVELT MAXIME KELLENS IRME    
MANDERVELT AMELIE BOOTS KATO    
       
Trainer: Gert Mentens Trainer: Katja Jaremko