TEAMS KVCR Wara GENK - seizoen 2017/2018

(voorlopig en niet definitief - stand 16 augustus 2017)

 
Liga B Heren
 
  NAAM Voornaam Positie
7 BRUYNDONCKX Filip Receptie-Hoek
1 CAMPFORTS Brecht Opposite
12 CONINGS Levi Midden
10 CONINGS Sebastiaan Receptie-Hoek
9 FRANSSEN Willem Receptie-Hoek
15 HANSEN Maarten Midden
5 ILSBROUX Dries Midden
2 KRIEKEMANS Jan Receptie-Hoek
8 SCHILS Thibauld Spelverdeling
17 THIJS Koen Spelverdeling
11 THIJS Michiel Libero
   
     
     
  JANSSEN Tom Trainer-Coach
  HILVEN Bjorn Trainer
Training op:  
Maandag 20u30 - 22u30
Dinsdag 20u30 - 22u30
Vrijdag 20u30 - 22u30
 
2e Divisie Heren
 
  NAAM Voornaam Positie
2 CLERX Bas  
COOLEN Sander
18 GIELKENS Maarten
14 HOESSELS Stijn
17 LOUWETTE Jochen  
5 MEELBERGHS Stijn
13 MOLEMANS Joris  
8 PETERS Joran  
12 REYMEN Leroy
9 VAN RAFELGHEM Joris
10 VON STRITZKY Tomas  
     
     
     
  DRIJKONINGEN Tim Trainer-Coach
  RUTTEN Tim Assistent-Trainer
Training op:  
Woensdag 20u30 - 22u30
Vrijdag 20u30 - 22u30
   
 
1e Provinciale Dames
 
  NAAM Voornaam Positie
6 CONINX Dorian Receptie-Hoek
3 ENGELS Christine Receptie-Hoek
GIELKENS Lore
8 GIERAERTS ELIEN  Spelverdeling
5 GROSSARD Stephanie  Libero
HAENEN Fien
14 KNOOREN Ine Spelverdeling
7 KRIEKEMANS Katrien Midden
1 MENTENS Jella
13 MOLEMANS Nele Receptie-Hoek
 11 PULINX Lauren Midden
 9 REUMERS Lisa Receptie-Hoek
 16 VAN ZUNDERT Indra Libero
     
  MENTENS Gert Trainer-Coach
     
Training op:  
Woensdag 20u00 - 22u00
Vrijdag 20u30 - 22u30
   
 
 
3e Provinciale Heren
 
  NAAM Voornaam Positie
10 BIJLOOS Steven
3 BRENARD Thijs
11 CRAEGHS Siloy
7 DE CUYPER Maxim
8 HOEN Ronald
1 MAENHOUT Maxim
12 MUFFELS Maxim (U15)
4 MURACA Ferdinando
2 VANDEVENNE Bram
6 WALBERS Bert
9 WILLEMS Jan-Michiel
     
  BIJLOOS Steven Trainer-Coach
Training op:  
Maandag 20u00 - 22u00
Donderdag 18u30 - 20u30
3e Provinciale Dames
 
  NAAM Voornaam Positie
  DUBUC Dora
DIERCKX Tine (U17)
  FRANSSEN Hanne
  JANSSEN Ynske
  LENAERTS Maud
  PASTRANI Luana
  PIERI Nina
12 QUINTENS Paulien
  THEUNISSEN Amber
9 VAN GENECHTEN Anke
     
   
  FILIPPINI Jurgen Trainer-Coach
Training op:  
Dinsdag 18u30 - 20u30
Vrijdag 18u30 - 20u30
4e Provinciale Dames
 
  NAAM Voornaam Positie
  BIJNENS Wietske  
  BOMANS Emma  
  EL-FAQRAOUI Hajar  
  EL-FAQRAOUI Yasmine  
  KÜHN Lisa  
  NIJS Myrthe  
  SCHREURS Gilke  
     
     
   
     
     
  MOLEMANS Joris Trainer-Coach
Training op:  
Dinsdag 18u30 - 20u30
Vrijdag 18u30 - 20u30
 
Dames U17 Gewestelijk B
 
  NAAM Voornaam  
  ACHTEN Karlijn
  CLUDTS Sarah
  DEDECKE Hanne
  MOTMANS Gitte
  NIJS Eline
  NIJSSEN Gitte
  PETIT Marjolein
  SCHREURS Marie-Lien
  WARSON Lauren
  WIBAIL Lotte
  JORIS Jade
   
  WALBERS Bert Trainer-Coach
Training op:  
Woensdag 18u30 - 20u30
Vrijdag 18u30 - 20u30
Dames U15 Provinciaal
 
  NAAM Voornaam  
 1 BERNAERTS Moran
 8 DIRIX Arwen (U17A)
 2 HAMAEKERS Bente
 3 INDESTEGE Dina
 9 LEEKENS Laura (U17A)
 5 REMANS Helena
 6 SCHEPERS Larissa
 7 VANDAEL Lotte
 10 VANGRONSVELD Janne (U17A)
   
   
   
  FRANCEUS Jan Trainer-Coach
Training op:  
Maandag 18u30 - 20u30
Woensdag 18u30 - 20u00
(Donderdag 18u30 - 20u30)
Dames U15 Gewestelijk A
 
  NAAM Voornaam  
  BOOTS Kato
  BOX Jorien
  BRICTEUX Eline
  D'ASTOLFO Asia
  JACOBS Noa
  KNAEPEN Lore
  KOOPMANS Youbi
  OLAERTS Magalie
  VAN ANTWERPEN Lore
  VANMINSEL Clara
   
   
Trainer-Coach
Training op:  
Woensdag 15u30 - 17u00
Vrijdag 17u00 - 18u30
 
Dames U15 Gewestelijk B
 
  NAAM Voornaam  
  EVERS Rhune
  EYMAEL Jinte
  MEERS Rhune
  PETIT Britt
  PEUSKENS Marie
  RAMAEKERS Salina
  THEUNISSEN Cato
  VANSPAUWEN Maud
   
 
   
  EVERS Frank Trainer-Coach
Training op:  
Dinsdag (aangepast) 18u30 - 20u00
Donderdag (aangepast) 18u30 - 20u00
Dames U15 Gewestelijk C
 
  NAAM Voornaam  
  DE BRUYCKERE Nele
  HERMANS Kirsten
  MANDERVELT Amelie
  MOTMANS Amber
  REYNDERS Laura
  SCHUERMANS Valerie
  UMINSKI Valerie
  WINTEN Noa
   
   
   
  WILLEMS Jan-Michiel Trainer-Coach
Training op:  
Dinsdag (aangepast) 17u00 - 18u30
Donderdag (aangepast) 17u00 - 18u30
Heren U15 Gewestelijk A
 
  NAAM Voornaam  
  BIJNENS Beau
  GIERAERTS Pieter
  GIERAERTS Simon
  IGNOUL Matthias
  PAESEN Dries
  POPPE XANDER
  STEEGEN Jarne
   VAN BOVEN Joost  
  VAN DE KREEKE Sem
   
   
    Trainer-Coach
Training op:  
Woensdag 18u30 - 20u30
Vrijdag 17u00 - 18u30
 
Heren U15 Gewestelijk B
 
  NAAM Voornaam  
  DE CUYPER Jules
  GIERAERTS Sam
  LEENKNEGHT Noud
  METTEN Tim
  PIERI Noah
  SCHREURS Jasper
  VANKERKHOVEN Staf
  WIJNEN Tristan
   
   
  DE CUYPER Johan (dinsdag) Trainer-Coach
GREGOOR Jan (donderdag) Trainer
Training op:  
Dinsdag 17u00 - 18u30
Donderdag 17u00 - 18u30
Dames U13 Gewestelijk A
 
  NAAM Voornaam  
 1 DIRIX Fenne
 2 PARFONDRY Marie
 3 SOONS Lieselotte
 4 VAN DOOREN Emma
 5 VAN DOOREN Floor
 6 VERHEYDEN Charlotte
 7 VERHOEVEN Lien
 8 WECKX Renée
 18  VANSWEEVELT Maxime
   
  WECKX Filip Trainer-Coach
  DIRIX Peter
Training op:  
Dinsdag 17u00 - 18u30
Donderdag 17u00 - 18u30
Dames U13 Gewestelijk B
 
  NAAM Voornaam  
 9 BREUER Hannah
 10 COPS Noor
 11 DE NEVE Renée
 12 DE VOOGHT Lore
 13 KELLENS Irme
 14 KNOOPS Hanne
 15 KNOOPS Lotte
 16 MARZ Inya
 17 THIJS Janne
   
   
  KNOOPS Eddy Trainer-Coach
Training op:  
Maandag 17u00 - 18u30
Woensdag 15u30 - 17u00
 
Heren U13 Gewestelijk
 
  NAAM Voornaam  
  CLAUWERS Tijs
  DE NOTARPIETRO Alex
  DHULST Sebastiaan
  MOTMANS Cedric
  PAUMEN Jonathan
  PURNAL Maxim
  RAAFFELS Noah
  REYNDERS Thibeau
  SALAETS Florian
  VERVLOEDT Corneel
  WIBAIL Nicolas
  WITHOFS Mats
   
   
   
   
   
   
  JANSSEN Frans Trainer-Coach
     
Training op:  
Maandag 18u30 - 20u00
Woensdag 14u30 - 16u00
Heren U11 Gewestelijk
 
  NAAM Voornaam  
  ESTIEVENAERT Enz (U13)
  FOERIER Kane (U13)
  INDESTEGE Jasper (U13)
  LEENKNEGHT Mats (U13)
  VANDEWEYER Thomas (U13)
  BREUER Elias
  GRYNCEWICZ Arne
  INDESTEGE Witse
  KELLENS Gerben
  OOMS Marc
  THIJS Seppe
  VAN DREISSCHE Laurens
  VANDEWEYER Victor
  VANGENEUGDEN Logan
     
   
   
   
  GREGOOR Jan Trainer-Coach
   
Training op:  
Woensdag 17u00 - 18u30
Vrijdag 17u00 - 18u30
Dames U11 Gewestelijk
 
  NAAM Voornaam  
  AERTS Mila
  BERNAERS Liene
  BIERSET Nina
  DE BUS Eline
  EYMAEL Nienke
  LAMBIE Lotte
  OTTATI Sofia
  PETIT Jade
  PETIT Noor
  PURNAL Valerie
  REMANS Lieke
  SALAETS Lena
  VANDERSTRAETEN Pauline
  VANGENEUGDEN Kinou
  VLIEGEN LIsa
  WECKX Camie
  WOJTKOWIAK Liv  
   
  PIJLS Frédéric Trainer-Coach
  DE CUYPER Johan Trainer
Training op:  
Maandag 17u00 - 18u30
Woensdag 14u00 - 15u30
 
F-jeugd Jongens
 
  NAAM Voornaam  
  JANS Lenne
  MALIS Matthias
  SALAETS Matteo
  VAN DRIESSCHE Vincent
  VAN DROOGENBROECK Daan
  VANRUSSELT Dries
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  PAESEN Stijn Trainer
  NOVY Elke Trainer
Training op:  
Woensdag 17u00 - 18u30
Zondag 09u30 - 11u00
F-jeugd Meisjes
 
  NAAM Voornaam  
  IHMSEN Maud
  JANSSEN Linde
  KELLENS Bente
  MANDERVELT Julie
  MANDERVELT Eline
  NERGIZ Urus
  PAUWELS Michelle
  PEUSKENS Anna
  PITON Maura
  SOONS Hannelore
  TANRIKULU Nisanur
  TASCI Leyli
  VANALKEN Margot
  VANSPAUWEN Noor
  VERGHOTE Jolien
   
  PAESEN Stijn Trainer
   NOVY Elke Trainer
Training op:  
Woensdag 17u00 - 18u30
Zondag 09u30 - 11u00
WARABIEREN (VKS)
 
     
 ARITS Joris  
12  DE CUYPER Johan  
13  DIRIX Peter  
2  GIELKENS Mark  
11  GREGOOR Jan  
8  HOHO Lars  
7  INDESTEGE Herwig  
4  LEDWON Thomas  
3  SOONS Bart  
9  VANGENEUGDEN Patrick  
   
     
     
     
   
   
   DE CUYPER Johan Trainer-Coach
     
   
 Donderdag 20u30 - 22u30
   
 
WARAWIJVEN 1 (VKS)
 
  NAAM Voornaam  
  BEULS Lies
  BEULS Lotte
  BONGAERTS Charlotte
  COEYMANS Eveline
  GROSSARD Caroline
  INDESTEGE Paulien
  PICQUET Elke
  SPALANCA Laura
  STROBBE Ine
  VANDEBROEK Wendy
  VANHEES Annelies
   
     
     
     
   
  GROSSARD Stephanie Trainer-Coach
     
Training op:  
Maandag 20u30 - 22u30
Woensdag 20u30 - 22u30
WARAWIJVEN 2 (VKS)
 
  NAAM Voornaam  
  ABRAMS Kim
  MOMMAERTS Nicky
  STAS Eva
  TERTEKA Vicky
  VAN GENECHTEN Sandra
  VOSSEN Peggy
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  MOLEMANS Joris Trainer
     
Training op:  
Maandag 20u30 - 22u30
Woensdag 20u30 - 22u30
Volleybal Speeltuin Jongens & Meisjes
 
  NAAM Vn - 2011   NAAM Vn - 2012
1 VAN BERENDONCK Magne 1 EXELMANS Mathis
2 SCHELDEMAN Emily 2 SCHAEKERS Liene
3 SCHAEKERS Lotte 3 AMELOOT Lore
4 IHMSEN Daan 4 HOUBRECHTS Lieze
5 VANDOREN Viktor 5 NIJS Alexis
6   6 VLIEGEN Daan
7   7
8   8  
9   9  
10   10  
11   11  
12   12  
13   13  
14   14  
       
  PAESEN Stijn   Trainer
  NOVY Elke   Trainer
Training op:  
Zondag 11u00 - 12u30